Experience Tech Adventure

Tvořit desktopové, webové, mobilní a cloudové aplikace na míru je naše denní rutina. A co je ta vaše?

Dokážeme vám vytvořit moderní business aplikace, výrobní a kontrolní systémy, ERP, CRM, helpdeskové a e-commerce aplikace, desktopové CAD systémy a mnoho dalšího.

O nás

Technologie jsou pro nás výzvou i vášní.

Programujeme již od roku 2011.
Našimi klienty jsou tuzemské i zahraniční firmy podnikající v oblasti průmyslu, informačních technologií, stavebnictví, automotive, zdravotnictví, kultury, sportu či e-commerce.

Dokážeme vám vytvořit moderní business aplikace, výrobní a kontrolní systémy, ERP, CRM, helpdeskové a e-commerce aplikace, desktopové CAD systémy a mnoho dalšího.

logo-side Created with Sketch.

Jak funguje spolupráce?

Splupracovali jsme s různými typy zákazníků - startupy, střední firmy i nadnárodní korporace. Víme, že každý klient vyžaduje odlišný přístup a má různá očekávání. Jsme flexibilní a formu spolupráce vždy přizpůsobujeme tak, aby vyhovovala Vašim potřebám a Vašemu podnikání.

analyza Created with Sketch.

Analýza vašich potřeb

Během několika setkání si ujasníme Vaše představy a požadavky. Snažíme se porozumět Vašemu podnikání a prioritám.

konzultace-2 Created with Sketch.

Konzultace

Prodiskutujeme s Vámi celkovou vizi projektu a možnosti pro budoucí rozšíření. Společně sestavíme seznam priorit a pokud to bude třeba, rozdělíme projekt do několika etap.

navrh-reseni Created with Sketch.

Návrh řešení

Na základě předchozích analýz vybereme vhodné technologie a navrhneme ideální způsob realizace, včetně napojení na externí systémy a API.

architektura Created with Sketch.

Architektura řešení

Navrhneme a vytvoříme základní infrastrukturu projektu s ohledem na požadované výkonnostní metriky a připravíme vše potřebné, aby vývoj mohl začít.

vyvoj Created with Sketch.

Iterativní vývoj

Implementace obvykle probíhá v několika etapách nebo pravidelných sprintech. Postup vývoje tak můžete sledovat průběžně.

suppport Created with Sketch.

Podpora a údržba

Vývojem řešení naše spolupráce nekončí. Zařídíme, aby Váš software běžel hladce a bez výpadků. A samozřejmě, budeme pokračovat v dodávání nových funkcí, aby software vyhovoval Vašim měnícím se potřebám.

Kontaktujte nás

Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.

Zpráva byla úspěšně odeslána

Děkujeme za Váš zájem, brzy se Vám ozveme.