Materiály z Global Azure Bootcamp a pozvánka na dvě konference

|
Publikováno:

V sobotu 27. dubna proběhnul v Praze Global Azure Bootcamp. Jedná se o komunitní akci, která ve stejný den probíhá na několika stovkách míst po celém světě, a účastníkům představujeme různé služby, které Azure nabízí.

Na této akci jsem měl dvě přednášky – obě o technologiích, které lze využít k orchestraci microservices aplikací – Kubernetes v Azure a Azure Service Fabric.

Záznamy z mých přednášek se bohužel nepořizovaly, nicméně prezentace a ukázkové příklady si můžete stáhnout níže.


Rád bych vás také pozval na dvě akce, které pořádáme v červnu:

image

Corestart 3.0 je další ročník úspěšné série konferencí, kde se během dvou dní podrobně seznámíte se všemi oblastmi platformy .NET Core 3.0. Budeme si povídat jak o desktopových aplikacích, které jsou na .NET Core nově podporovány, tak samozřejmě i o novinkách pro webové vývojáře v ASP.NET Core.

Na tuto konferenci se nám podařilo získat dva speakery přímo z Redmondu, kteří mají podporu desktopových aplikací na starost, přednášky týkající se podpory WinForms a WPF na .NET Core uvidíte tedy od těch nejpovolanějších – Daniel Jacobson a Olia Gavrysh.

.NET Core Summer Event je jednodenní akce pořádaná Karlem Zikmundem, který rovněž pracuje v Redmondu v .NET týmu. Spolu se svými kolegy, kteří rovněž pracují v .NET týmu (část z nich je též dlouhodobě v Redmondu) vám ukážou, na čem pracují, a podělí se s vámi o různé veselé příběhy a historky, ke kterým se běžně nedostanete.

Registraci na obě akce najdete na stejném webu – můžete se zaregistrovat na obě dvě najednou a získat drobnou slevu.

Tomáš Herceg
Tomáš Herceg

BIO: 

I am the CEO of RIGANTI, small software development company located in Prague, Czech Republic.

I am a Microsoft Regional Director and Microsoft Most Valuable Professional.

I am the author of DotVVM, an open source .NET-based web framework which lets you build Line-of-Business applications easily and without writing thousands lines of Javascript code.

Ostatní články z kategorie: .NET Portal Blog