Přijďte se podívat na Update Conference Prague 2021

|
Publikováno:

Update Conference Prague 2021 je opět tady. Už za pár týdnů, konkrétně 18. a 19. listopadu v pražském Clarion Congress Hotelu proběhne v pořadí čtvrtý ročník této technologické konference pro .NET vývojáře. Po loňském ročníku, který musel proběhnou v čistě online podobě, se tentokrát můžete těšit na hybridní event - tedy klasickou konferenci, která bude zároveň live-streamovaná přes portál Update NOW.

Kromě tradičních témat o novinkách v .NETu 6 se návštěvníci mohou těšit na přednášky z oblasti architekturybezpečnostidatabázíwebového a mobilního vývojecloudu a umělé inteligence. Kromě čistě technických témat budou na programu i přednášky zabývající se týmovou produktivitou, leadershipem a komunikací

Navštivte nás u našeho DotVVM stánku, kde si budete moci popovídat přímo s tvůrci tohoto webového UI frameworku. Anebo se přijďte odreagovat do RIGANTI FUN Zóny, kde na vás budou čekat stolní fotbálky, virtuální realita a staré videohry! 

Jsme moc rádi, že RIGANTI může být partnerem a spolupořadatelem tak velkolepého eventu, jako je Update Conference Prague 2021.  

 

Tomáš Herceg
Tomáš Herceg

BIO: 

I am the CEO of RIGANTI, small software development company located in Prague, Czech Republic.

I am a Microsoft Regional Director and Microsoft Most Valuable Professional.

I am the author of DotVVM, an open source .NET-based web framework which lets you build Line-of-Business applications easily and without writing thousands lines of Javascript code.