Lepší místo

O klientovi

Prostor Plus je nezisková organizace, jejímž cílem je poskytování sociálních služeb, vzdělávání a rozvoj regionu. Jejich hlavní vizí je prosperující klient i region, ve kterém působí. Tato organizace je zaměřena na poskytování kvalitních služeb v oblasti sociální prevence ve všech regionech České republiky.

Cíle projektu

Cíle projektu

Cílem projektu bylo vytvoření platformy na realizaci projektu Lepší místo, ktera by propojila občana s regionem, ve kterém žije, za účelem zlepšení životní úrovně. Platforma měla obsahovat propojení na státní správu, kde by občan mohl přidávat vlastní návrhy na zlepšení sociální úrovně a zajistit, aby se tyto návrhy dostaly ke kompetentním lidem či institucím.

Specifikace projektu

  • Integrace s Facebookem, Google+ a Twitterem
  • Redesign předchozí webové stránky
  • Komplexní administrační portál
  • API pro mobilní aplikace
  • Integrace s Google mapami a rozšířené možnosti filtrování a vyhledávání

Naše řešení

Naše řešení

Projekt byl postaven na předchozí webové stránce zákazníka, která byla kompletně přepracována a rozšířena o nové funkce. Webový portál zajišťuje celý proces od podání návrhů k usnesení regiony nebo státními orgány. Zákazníkovi byl dodán nový web, administrační rozhraní a API pro mobilní aplikace. Webová aplikace umožňuje sledovat všechny návrhy předložené občany a sledovat všechny kroky vedoucí k jejich implementaci.

Použité technologie

Společně najdeme řešení i pro Vás.

Navázat spolupráci