London Theatre Direct

O klientovi

London Theater Direct je jedním z předních britských hráčů na trhu s lístky do dívadel, zaměřující se na prodej koncovým zákazníkům, resellerům, a poskytující platformu pro rezervaci, distribuci, tisk a prodej lístků.

Cíle projektu

Cíle projektu

Cílů projektu bylo během dlouholeté spolupráce hned několik, podle toho, jak se měnila firma samotná. Nejdříve bylo cílem zpřístupnit prodej vstupenek zákazníkům přes online portál. Postupně s růstem firmy a příchodem nových technologii (Bitcoin, Apple Pay, ...) bylo cílem držet s nimi krok a implementovat tyto technologie až po současnou dobu, kdy je cílem pokrýt všechny IT služby této společnosti. Projekt je realizován s partnerskou firmou ICT Capital.

Specifikace projektu

  • Velký rozsah projektu - řádově stovky softwarových projektů
  • Mezinárodní prostředí - realtime spolupráce s vývojářskými týmy obchodních partnerů napříč kontinenty
  • Velmi těsná integrace s týmem společnosti London Theatre Direct na více úrovních managementu - denní kontakt s mnoha jejich zaměstnanci
  • Několik let trvající průběžný vývoj a podpora
  • Reakce na výrazně se měnící byznys společnosti
  • Efektivní transformace nekvalitního legacy kódu na moderní architekturu bez omezení provozu společnosti a za stálého vývoje a rozšiřování systémů

Naše řešení

Naše řešení

Klíčovým přínosem naší společnosti zákazníkovi je v tomto případě schopnost přizpůsobovat se a zajistit tak podporu pro vyvíjející a expandující společnost. London Theatre Direct je firma, pro níž je softwarové a hardwarové vybavení klíčovým podnikatelským faktorem. Během několikaleté spolupráce s našimi týmy se přetvořila z provozovatele e-shopu s lístky do divadel na velkododavatele dodávajícího sortiment stovkám dalších společností po celém světě až po dodavatele univerzálních softwarových platforem pro ticketing napříč celým odvětvím.

Použité technologie

Společně najdeme řešení i pro Vás.

Navázat spolupráci