Montážky

O klientovi

Společnost ATE, s.r.o. Cheb poskytuje širokou škálu služeb včetně technicko-inženýrských činností, výroby, montáže a jeřábnických prací. Společnost je orientována v různých oblastech - dopravní a elektrické přístroje, elektrické stroje a telekomunikační zařízení. Jednou z konkrétních oblastí je návrh a výstavba železničních přejezdů a železničních zabezpečovacích zařízení.

Cíle projektu

Cíle projektu

Naším úkolem bylo vytvořit software, který umožní uživatelům navrhnout a validovat obvody pro elektronické zařízení železničních přejezdů a vytvořit technickou dokumentaci a instrukční tabulky pro odbornou montáž. Navrhované prostředí mělo být podobné editoru CAD. Aplikace umožňuje uživateli navrhnout vlastní součástky a dílčí obvody, které mohou být znovu použity ve více projektech, a exportovat dokumenty PDF technickými návrhy a kompletní dokumentací elektronických obvodů v zařízení.

Specifikace projektu

  • Desktopová aplikace s pokročilými funkcemi CAD
  • Velmi přizpůsobené řešení vyvinuté tak, aby přesně vyhovovalo potřebám zákazníka
  • PDF exporty
  • Webová aplikace pro licencování

Naše řešení

Naše řešení

Naše firma vytvořila desktopovou aplikaci pro návrh skříní ovládajících železniční přejezdy. Aplikace kontroluje správnost zapojení a rozložení jednotlivých prvků díky definovaným validačním pravidlům. Hlavní funkcí je CAD editor, ve kterém je možné celé řešení navrhovat. Jednou z důležitých funkcí této aplikace je také tisk sestav a následný export do formátu PDF. Řešení zahrnuje i webovou administraci pro přidělování licencí aplikace.

Použité technologie

Společně najdeme řešení i pro Vás.

Navázat spolupráci