Škálovatelná cloudová řešení

Poskytujeme flexibilní cloudová řešení pro úspěšný růst digitálního podnikání. Od návrhu až po spuštění podle vašich představ.

S čím vám cloud pomůže

Požadavky na podnikání se různí a ani správa vlastního serveru není pro každého.

Vytvoříme vám spolehlivé a škálovatelné řešení pro provoz v cloudu se zaměřením na potřeby vaší firmy. Cloud není jen úložiště - nabízí celou řadu pokročilých technologií pro provoz aplikací, ukládání a analýzu dat, umělou inteligenci (AI) a machine learning (ML). Oceníte především nízkou cenu, neomezenou škálovatelnost a spuštění či poskytování služeb prakticky odkudkoliv.

Zpracování dat

Sbírat a efektivně analyzovat velké objemy dat není snadný úkol. Naše cloudová řešení jednoduše zpracují neomezené množství dat – rychle, přesně a odkudkoliv.

Škálovatelnost

Moderní podnikání často vyžaduje přesah na globální úrovni. Pomocí našeho cloudu zvládnete škálovat a synchronizovat vaše aplikace po celém světě.

Dynamický provoz

Nárazový provoz aplikací a sezónní prodeje vyvíjí nátlak na infrastrukturu i zdroje. Cloudové řešení nabízí úsporné a flexibilní řešení bez nutnosti správy serveru.

Online distribuce

Live streaming a video komunikace jsou nedílnou součástí moderního podnikání. S naším cloudem získáte vy i vaši klienti okamžitý a globální přístup k obsahu.

Nemáte jasný plán?

Náš systém umožňuje reagovat na změny procesů a růst společnosti

Výhoda našeho softwaru?

Můžete ho snadno rozšiřovat o nové funkcionality i celé moduly

Máte se o koho opřít?

Postaráme se o provoz, integraci i následný rozvoj řešení

Hlavní benefity cloudového řešení

Chtěli byste svobodu a flexibilitu v provozu vašich systémů a aplikací? S naším cloudovým řešením se nemusíte starat o nákladnou hardwarovou infrastrukturu ani údržby. Věnujte se naplno rozvoji svého podnikání.

  • Nulové vstupní náklady bez nutnosti provozovat vlastní servery
  • Dostupnost aplikace ze všech částí světa
  • Neomezená škálovatelnost a maximální výkon i zabezpečení
  • Přední nativní funkce pro cloud – AI, digitální dvojčata, strojové učení
  • Mám zájem o konzultaci zdarma

Používáme nejmodernější technologie

Excelujeme v oblasti rozšiřitelných cloudových platforem. Postaráme se o bezchybné zapojení nových nebo již existujících řešení do cloudu podle vašeho výběru. Nemáte přehled? Nevadí. Vybereme pro vás ten nejlepší.

  • Microsoft Azure
  • Amazon AWS
  • Google Cloud