Naučte se ASP.NET Core s DotNetCollege

Author:
|
Publish date:

Logo_03Poslední rok jsme se s DotNetCollege zaměřovali především na poskytování in-house kurzů a konzultací firmám. Kdokoliv z našich lektorů může přijet přímo k Vám do firmy a může se s Vaším týmem věnovat jakémukoliv tématu, které souvisí s .NETem, databázemi, vývojem webových aplikací, DotVVM, Azure nebo třeba bezpečností. Díky tomu, že se školí celý tým pohromadě a že se všichni navzájem znají, je možné se v rámci školení bavit i o konkrétních detailech projektů, na nichž tým pracuje, a výsledný efekt školení je obvykle mnohem větší než u obecného kurzu, na kterém se sejdou lidé z různých firem a s různou úrovní zkušeností.


Pokud máte zájem, napište nám – rádi přijedeme i k Vám a pomůžeme i s Vaším projektem.

V říjnu a listopadu jsme ale otevřeli dva intenzivní kurzy ASP.NET Core – jeden v Brně a jeden tak trochu netradičně v hotelu Oáza Srdce u Chrudimi. Kurzy vedou naši osvědčení lektoři Michal Altair Valášek a Tomáš Jurásek.


Altairův boocamp uprostřed přírody

Altair se rozhodl vyzkoušet nový a netradiční koncept, a sice udělat intenzivní jednotýdenní kurz někde v přírodě mimo město, kde by člověka nic nerozptylovalo. Kurz probíhá od pondělka 18. listopadu do pátku 22. listopadu. Osobně si myslím, že to bude zajímavý zážitek. Altair s sebou kromě povídání o ASP.NET Core bude mít i spoustu různých technických hraček – Arduina, 3D tiskárnu a další podobné věci.

Kurz je určen pro programátory, kteří mají rutinní znalost programování v ASP.NET 4.x (.NET Framework) a alespoň základní znalosti ASP.NET MVC 5 (Razor). Jeho cílem je upgradovat vaše znalosti a dovednosti na současnou verzi ASP.NET Core 3.0. Je kompletním průvodcem platformou .NET Core, novinkami v ní a také novou technologií Razor Pages, která představuje alternativu k poněkud zkostnatělému MVC. Je vhodné, aby účastníci byli zkušenější – je třeba zvládnout v relativně krátkém čase vstřebat poměrně hodně informací.

Cena kruzu je 27 000 Kč + DPH za účastníka a zahrnuje ubytování i stravu v hotelu Oáza Srdce ve Vršově.

Registrujte se na webu DotNetCollege


Čtyři dvoudenní kurzy ASP.NET Core v Brně

Pokud se nemůžete utrhnout z práce a od rodiny na celý týden a jste z Brna, pak vězte, že od 24. 10. začíná kurz ASP.NET Core 3.0: From Zero to Hero. Kurz má čtři dvoudenní etapy – konají se každý druhý týden ve čtvrtek a v pátek v naší brněnské pobočce.

Lektorem je Tomáš Jurásek, jeden z našich dlouholetých spolupracovníků – s ASP.NET Core má bohaté zkušenosti a aktuálně působí jako Team Lead v RIGANTI.

Cena celého kurzu je 28 000 Kč + DPH za účastníka, přičemž je možné registrovat se jen na konkrétní díly.

Registrujte se na webu DotNetCollege

Tomáš Herceg
Tomáš Herceg

BIO: 

I am the CEO of RIGANTI, small software development company located in Prague, Czech Republic.

I am a Microsoft Regional Director and Microsoft Most Valuable Professional.

I am the author of DotVVM, an open source .NET-based web framework which lets you build Line-of-Business applications easily and without writing thousands lines of Javascript code.

Others blog posts from category: .NET Portal Blog